اطلاعیه شماره 3

🔷🔷🔷

ضمن سپاس از استقبال بی نظیر همکاران در روز نخست و پوزش بابت ترافیک ایجاد شده در ساعات آغازین کنگره، برای راحتی شما عزیزان موارد زیر به استحضارتان می‌رسد:

۱- محل برگزاری سالن های سخنرانی در قسمت پردیس سینمایی ایران مال و محل نمایشگاه و کارگاههای لایو و شرکتی در مرکز نمایشگاهی ایران مال واقع شده است.

۲- محل توزیع کارت ورود و پکیج های شرکت کنندگان ثبت نام شده در جنب سالن های سینمایی ۱ تا ۹ میباشد.

۳- همکارانی که صرفا قصد بازدید و استفاده از آفرهای نمایشگاه و یا استفاده از کارگاه های شرکتی  را دارند،مستقیما به مرکز نمایشگاهی ایرانمال(طبقه E0 یا RG)مراجعه کنند.

۴- علاوه بر برنامه علمی کامل ۴ روز که در پکیج وجود دارد، برنامه علمی به صورت روزانه در محل ثبت نام توزیع می‌شود. همچنین شما میتوانید PDF برنامه علمی را
کانال تلگرامی جامعه https://t.me/idadent و یا از سایت جامعه  https://ida-dent.org/pr-excida/  ببینید.

۵- تردد بین نمایشگاه و محل کنگره از طریق راهنماها مشخص شده است.مناسب ترین راه برای این تردد،از طریق بام(فضای باز)ایران مال می باشد که انتقال همکاران از طریق ماشین های برقی صورت خواهد گرفت.ضمنا ۲۵ نفر از کادر اجرایی (از من بپرسید) راهنمای شما خواهند بود با این‌وجود نقشه طراحی شده پیوست می‌تواند راهنمای خوبی برای موقعیت مکان های مهم کنگره و نمایشگاه باشد.

۶- محل پذیرایی میان وعده (ساعت ۱۰/۳۰ تا ۱۱) در همان طبقه پردیس سینمایی(طبقه G3) قسمت فوود کورت و جنب سالن پذیرایی «دیدار » می باشد. پذیرایی مختص شرکت کنندگان که هزینه ثبت نام کامل را پرداخت کرده اند، می باشد.

شورای برگزاری اکسیدا۲۰۲۳

https://t.me/idadent