دومین جلسه شورای برگزاری شصت و دومین کنگره بین المللی جامعه دندانپزشکی ایران(EXCIDA 2023)

نشست اکسیدا 2023

روز جمعه مورخ ۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ در محل جامعه دندانپزشکی ایران با حضور جمعی از اعضای هیئت مدیره،شورای سیاستگذاری و مسوولین کمیته های اجرایی کنگره برگزار گردید.
درابتدا دکتر علی تاجرنیا ریاست محترم هیئت مدیره جامعه دندانپزشکی ایران ضمن خیرمقدم به حاضرین،بیان فرمودند که با توجه به تجارب کنگره قبلی و استقبال خوبی که از طرف همکاران و همچنین شرکت ها مواجه بودیم انتظار حضوری کم نظیر از سوی همکاران خواهیم داشت و یکی از کنگره های شاخص در طول عمر جامعه دندانپزشکی ایران خواهد بود.
در ادامه دکتر بهزاد هوشمند ریاست محترم کنگره اکسیدا ۲۰۲۳ به بیان اقدامات علمی و اجرایی انجام شده تا کنون پرداختند و ضمن ابراز گلایه از روند کند ثبت برنامه علمی و امتیاز در اداره کل آموزش مداوم،خواستار آغاز ثبت نام کنگره در سایت جامعه دندانپزشکی ایران از اواسط هفته آینده حتی در صورت عدم ثبت برنامه شدند. همچنین به بیان برنامه های جنبی در نظر گرفته شده برای کنگره از جمله جشنواره شهید هدایت،دومین جشنواره نیکوکاری،تجلیل از چهره ماندگار علمی کشور،اولین جشنواره استعدادهای درخشان دانشجویی و اولین پویش سلامت کشور پرداختند.
دکتر کاوه سیدان دبیر علمی کنگره نیز ضمن ابراز نهایی شدن برنامه علمی و اجرای آن در بیش از ۱۵ سالن و در چهار روز نوید سخنرانی ها و کارگاه های ویژه در اکسیدا ۲۰۲۳ را دادند.
دکتر مجید شهبازیان دبیر اجرایی کنگره نیز گزارشی از اقدامات اجرایی انجام شده،واگذاری غرفه ها و عقد قراردادهای لازم با پیمانکارهای مختلف کنگره ارائه نمودند و اعلام کردند که سایت جامعه نیز برای ثبت نام کاملا آماده می باشد.
در ادامه مسوولین مختلف کمیته های اجرایی کنگره  آقایان دکتر امیرحسین مجیدی مسوول کمیته کارگاه های علمی،دکتر هانیه افتخار مسوول کمیته دانشجویی،دکتر اردشیر غلامی مسوول کمیته شعب،دکتر محمدرضا صداقتی مسوول کمیته اجرایی پنل ها،دکتر امیرارسلان هوشیارفرد مسوول کمیته پوستر،دکتر زینب فلاح مسوول کمیته افتتاحیه-اختتامیه و برنامه های جنبی،دکتر سهیل محمدی مسوول کمیته ثبت نام،دکتر پرهام پدرام مسوول کمیته اطلاع رسانی و دکتر فرهاد کاشی عضو کمیته تدارکات و پشتیبانی ضمن بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود گزارشی از اقدامات انجام شده در کمیته خود را ارائه نمودند.
در پایان دکتر عباس دلورانی،دکتر بهزاد فرخزاد،دکتر نازیلا شهبازی،دکتر همایون فراست و دکتر بهنام عباسیان اعضای محترم هیئت مدیره جامعه دندانپزشکی ایران که در جلسه حضور داشتند نیز پیشنهادات و نقطه نظرات خود را بیان فرمودند.

#کنگره_اکسیدا

#دندانپزشکان

#جامعه دندانپزشکی ایران

https://t.me/idadent