تقدیر از زحمات دکتر مهدی کدخدازاده و تبریک صمیمانه به دکتر رضا یزدانی

تقدیر از زحمات

از سوابق و مدارج دکتر رضا یزدانی میتوان به عضویت در هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی علوم پزشکی تهران، دکترای تخصصی سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی,ریاست پردیس بین الملل دانشکده دندانپزشکی علوم پزشکی تهران و عضو کمیته سلامت جامعه دندانپزشکی ایران اشاره نمود.

پیشرفت و اعتلای این مرزو بوم همیشه مرهون حضور مدیرانی بوده  که نه متاثر از مسند انتصابی بلکه بواسطه سرلوحه بودن خدمتگذاری، زینت جایگاهی شدند که در آن قرار گرفتند.

تدبیر ، دوراندیشی و دلسوزی، این مدیران را  منشأ اثراتی قرارداده که  گذر زمان برارزش آن افزوده است .

دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی به عنوان عالی ترین جایگاه تصمیم گیری و تصمیم سازی دندانپزشکی کشور متاثر از میزان توانمندی و تعهد دبیران آن در ادوار مختلف فراز و نشیب هایی را پشت سرگذاشته است .

همکار ارجمند جناب آقای دکتر مهدی کدخدا زاده از جمله مدیرانی بود که نشان داد درایت ، تخصص و توانمندی در کنار تعهد ، دوراندیشی و دلسوزی نسبت به سلامت عمومی مردم و حفظ شأن و قداست دندانپزشکی می تواند نقش پایداری را ترسیم نماید.

وارستگی وآزادگی در سکانداری و مدیریت گرچه ممکن است بطور مقطعی با سلیقه مدیران ارشد همسو نباشد ولی نقش پایدار آن در خاطره ها می ماند و می تواند منشأ خیر باشد .

انجمن های تخصصی گروه  دندانپزشکی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ایشان و آرزوی سلامتی و عزت مستدام ، انتصاب جناب آقای دکتر رضا یزدانی را تبریک عرض مینماید و آمادگی خود را جهت تداوم همکاری و همگرایی بیش از پیش که به یقین موجب هم افزایی خواهد شد اعلام میدارد.

امید است در سایه بهره مندی از تجارب ارزشمند مدیران ادوار گذشته با اولویت صیانت از سلامت پایدار مردم و حفظ جایگاه دندانپزشکی در نظام سلامت ، در این مسئولیت موفق و سربلند باشند.

« شورای هماهنگی انجمن های علمی گروه دندانپزشکی »

#دکتر_رضا_یزدانی

#دکتر_مهدی_کدخدازاده

#دندانپزشک

#جامعه_دندانپزشکی_ایران

https://t.me/idadent

#دندانپزشکان

#جامعه_دندانپزشکی_ایران