میزبانی همکاران در مجمع عمومی سالانه

مجمع عمومی عادی (نوبت دوم) جامعه دندانپزشکی ایران، برای گزارش عملکرد اجرایی و مالی نیمه دوم ۱۴۰۰ و نیمه نخست ۱۴۰۱ صبح پنجشنبه چهارم اسفندماه، طی مراسمی آغاز به کار کرد.

در این برنامه همچون ادوار گذشته شاهد حضور اعضای هیات مدیره، روسای کمیته های تخصصی جامعه ، روسا و نمایندگان شعب در سراسر کشور و اعضای جامعه دندانپزشکی و نیز حضور جمعی از اساتید و پیشکسوتان بودیم.
در ابتدا هیات رییسه نشست شامل
دکتر رضا بیات موحد
دکتر حسن دهقانی دولت آبادی
دکتر عماد رفعتیان
دکتر فریبا حسام محسنی
انتخاب شدند و با حضور نماینده کمیسیون انجمنهای وزارت بهداشت جلسه رسما آغاز گشت.
دکتر رضا بیات موحد رییس نشست مجمع عمومی ، ضمن خیر مقدم به حاضرین دستور جلسه را مطرح کردند:
_ گزارش عملکرد سال جاری جامعه دندانپزشکی ایران
_ گزارش تراز مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۱
– تعیین روزنامه رسمی
– تعیین حق عضویت سالانه
از جمله دستورات نشست بود.

دکتر علی تاجرنیا به عنوان نماینده هیئت مدیره به مدت ۴۵ دقیقه گزارش کاملی از فعالیت های جامعه دندانپزشکی ارائه نمودند. وی جامعه دندانپزشکی ایران را منظم ترین انجمن در برگزاری مجامع عمومی سالیانه دانست و همچنین توضیحاتی در مورد کتاب ” شش برگ از دفتر شصت برگ جامعه دندان پزشکی ایران” که برگرفته از عملکرد دو دوره سه ساله (شش سال مسئولیت ایشان و هیات مدیره دوره ۲۲ و۲۳) بود، ارائه کردند.
ایشان ضمن تشکر از زحمات و تلاش های صورت گرفته در ادوار مختلف توضیحاتی در خصوص فعالیتهای جامعه در زمینه های علمی، پژوهشی، صنفی، رفاهی، نیکوکاری و همچنین مرکز آموزشی مهارتی جامعه دندانپزشکی ایران, برگزاری دوره دستیار کنار دندانپزشک و دوره تربیت مربی و مدرس دورهای مهارتی و نیز همکاری جامعه دندانپزشکی در حوادثی نظیر حادثه زلزله خوی ارائه نمودند.
همچنین در خصوص فعالیت های نیکوکاری و مسئولیت های اجتماعی جامعه دندانپزشکی ایران، به مهم ترین فعالیت های صورت گرفته از قبیل ساخت مدرسه ای مجهز در مناطق محروم سیستان بلوچستان اشاره شد. ایشان توضیحاتی در خصوص تاسیس کتابخانه و مرکز اسناد “استاد دکتر مرتضی مصفا” پرداخته و در همین راستا نحوه اطلاع رسانی و فعالیت های فرهنگی از تاسیس صفحه مجازی در پلتفرم ها با ایجاد پویش سلامت دهان و دندان، خبر دادند.
در ادامه، گزارشی جامع از صورت های مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ارائه شد و پیرو آن از شعبی که بیشترین میزان درآمدزایی برای انجمن داشته اند نامبرده شد.ارشد مالی در انتهای صحبتهای خود, نسبت بدهی و سرمایه انجمن را رضایتبخش توصیف کرد.
در ادامه ارائه گزارش های مالی دکتر رحیمی بازرس انجمن دندانپزشکی ایران، گزارش مذکور را مورد تایید و قابل اتکا دانست.
در پایان جلسه نیز دکتر افتخاری به عنوان آخرین بازمانده از هیات موسس جامعه دندانپزشکی ایران، با آرزوی موفقیت روزافزون جامعه, یادی نیز از ۱۰ نفر هیات موسس اولیه این تشکل داشتند.
#مجمع_عمومی
#انتخابات
#دندانپزشکان
#جامعه_دندانپزشکی_ایران
https://t.me/idadent