اطلاعیه شماره۱۲

همکاران گرامی؛
همانطور که می دانید انتخابات اعضای هیئت مدیره و بازرس جامعه دندانپزشکی ایران به صورت الکترونیک برگزار می گردد. انتخابات الکترونیک در انتخاب اعضای هیئت مدیره و بازرس انجمن های علمی، تجربه جدیدی است.
علیرغم تجربه تلخ انتخابات گذشته ی نظام پزشکی، خوشبختانه در طی چند سال گذشته انتخابات بسیاری از انجمن های علمی از جمله انتخابات دوره گذشته جامعه دندانپزشکی ایران،به صورت الکترونیک برگزار گردیده و با موفقیت به پایان رسیده است.
از آنجا که در جامعه علمی دندانپزشکی ایران، این انتخابات برای دومین بار در جامعه هدف بزرگتری برگزار می گردد، به طور طبیعی به علت عدم آشنایی همکاران و وجود مشکلات فنی احتمالی، ثبت نام اعضا با مشکلاتی همراه می باشد.
لازم به ذکر اینکه سایت انتخابات الکترونیک در اختیار دبیرخانه کمیسیون انجمن ها و با امنیت بالایی طراحی شده و نقش کمیته انتخابات، نظارت بر صحت عضویت همکاران و نهایتاً نظارت بر صحت برگزاری انتخابات در سایت مذکور می باشد.
در این خصوص لازم می دانیم موارد زیر را متذکر شویم:
۱- برای شرکت در انتخابات۱۱ اسفند، ثبت نام در سامانه انتخابات کمیسیون انجمن های علمی پزشکی به آدرس: ima-net.ir ضروری است و تأیید عضویت در سامانه مذکور صرفاً برای کسانی انجام میشود که حق عضویت خود را به هر شکل ممکن پرداخت کرده باشند. در صورت بروز هر گونه مشکل مراتب را به دبیرخانه جامعه به شماره تلفن ۵۹-۸۸۲۸۹۲۵۷ داخلی ۱۰۷ به صورت تلفنی و یا با ارسال مشخصات به شماره واتس آپ 09308250114 (لینک wa.me/+989308250114) اطلاع دهید.
۲- کمیته انتخابات از بدو تشکیل تاکنون چه در مرحله فراخوان ثبت نام کاندیداتوری و چه در مرحله صلاحیت ها، وظیفه خود را در موعد مقرر انجام داده و در فرصت تعیین شده، تأیید صلاحیت ها را به انجام رسانده است. در آیین نامه اجرایی جدید که به تصویب سه وزیر رسیده است، تأیید صلاحیت از طریق استعلام از مراجع چهارگانه و توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صورت می گیرد که این امر موجب تأخیر بسیار زیاد در برگزاری انتخابات گردید.
۳- با توجه به اینکه در جدول انتخابات می بایست ۲۰ روز قبل از انتخابات، اسامی کاندیداها اعلام گردد، کمیته انتخابات هنوز منتظر اعلام رسمی اسامی کاندیداهای تأیید صلاحیت شده از طرف مراجع مذکور می باشد، ولی جامعه با نظر ناظر محترم کمیسیون و طبق جدول زمان بندی آیین نامه، اقدام به انتشار اسامی کاندیداهای هیئت مدیره و بازرس نمود.
در پایان یادآور می شویم چگونگی برگزاری انتخابات الکترونیک با حداکثر اطلاع رسانی از طریق پیامک، سایت جامعه و فضای مجازی به اطلاع همکاران رسیده و خواهد رسید.
با همکاری شما عزیزان و استعانت از خداوند متعال سعی خواهیم کرد با سهولت در عین سلامت، مراحل انتخابات را پیش برده و مشارکت حداکثری را شاهد باشیم.

#انتخابات
#دندانپزشکان
#مشارکت_حداکثری
#جامعه_دندانپزشکی_ایران
https://t.me/idadent