تسهیلات بیمه‌های تکمیلی درمانی دندان‌پزشکان ایران

تسهیلات بیمه‌های تکمیلی درمانی دندان‌پزشکان ایران

روابط عمومی جامعه دندان‌پزشکی ایران

 بیمهی تکمیلی درمانی همکاران دندان‌پزشک کشور بدون سقف تعیین‌شده.

 

دکتر محمدرضا طاهریان رئیس هیئت‌مدیره تعاونی جامعه دندان‌پزشکی ایران با اعلام این خبر افزود:

مدتی است بیمه‌های درمانی تکمیلی را برای همکاران به‌صورت بدون سقف ایجاد نموده‌ایم.

رئیس هیئت‌مدیره تعاونی جامعه دندان‌پزشکی ایران با اشاره به آسیب‌های جسمی ازجمله کمردردها و بیماری‌های آرتروز که عمدتاً دندان‌پزشکان با آن مواجه‌اند افزود:

بسیاری از همکاران مابعد از مدت‌ها خدمت در حرفه دندان‌پزشکی به اقتضای حرفه‌شان دچار بیماری می‌شوند.

ازآنجایی‌که تعداد زیادی از همکاران تحت پوشش هیچ نوع بیمه درمانی قرار ندارند و با توجه به افزایش هزینه‌های درمان، پس از رایزنی‌های مختلف با شرکت‌های مختلف که می‌توانند به آن دسته از افرادی که تحت هیچ پوشش درمانی نیستند خدمات ارائه دهند، یکی از این شرکت‌ها را که بهترین شرایط را برای انعقاد قرارداد دارد انتخاب کرده و طی بررسی‌های کارشناسانه با شرکت مربوطه به‌منظور بیمه درمانی همکاران دندان‌پزشک عقد قرارداد نمودیم.

از ویژگی‌های این بیمه ارائه خدمات درمانی بدون سقف است. خوشبختانه میزان بالای رضایت همکاران نشان داد مسیری را که رفته‌ایم مسیر درستی است.

علاوه بر بیمه درمان در تعاونی، بیمه‌های مختلفی نیز وجود دارد که به‌خوبی نیازهای همکاران را پوشش می‌دهد، ازجمله بیمه‌های بدنه و شخص ثالث، بیمه مسافرتی، بیمه مطب و...

قابل‌ذکر است با توجه به استقبال همکاران  ثبت‌نام جدید بیمه‌های تکمیلی از اوایل اسفندماه سال ۹۸ مجدداً در محل تعاونی انجمن دندان‌پزشکی ایران انجام خواهد گرفت.

همکاران دندان‌پزشک می‌توانند به‌منظور دریافت اطلاعات تکمیلی با تعاونی جامعه دندان‌پزشکی ایران تماس حاصل نمایند.

 

 

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •